تماس با آسیا آی تی

تلفن تماس

09120939658

پست الکترونیک

info@asiait.ir

اطلاعات بیشتر

سئو و بهینه سازی سایت در مشهدگروه تجارت الکترونیک آسیا آی تی

بهینه سازی سایت یا سئو

عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از موتور های جستجو نظیر Yahoo ، Google و یا Microsoft داشته باشد(ارتقای رتبه موتور جستجو) . تیم بهینه سازی (سئو) گروه تجارت الکترونیک آسیا آی تی از مجرب ترین افراد در این امر بهره میگیرد که با استفاده از جدید ترین متد سئو وب سایت شما را با بهترین شکل ممکن بهینه سازی مینماید.این تیم متخصص با بررسی و آنالیز وب سایت با شیوه هایی متنوع و به روز رتبه سایت شما را به بالاترین رتبه در موتور های جست و جو می رساند و همچنین آنرا تضمین می کند.

گروه تجارت الکترونیک آسیا آی تی مفتخر است که از ابتدای سال 94، با افتتاح نمایندگی مشهد آسیا آی تی، خدماتی از قبیل طراحی سایت، سامانه پیام کوتاه، طراحی گرافیک و بهینه سازی سایت در مشهد ارائه کند.

تعریف سئو (بهینه سازی سایت) :

انجام عمل بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو ‎Search Engine Optimization - SEO )‎ بهینه‌سازی موتور جستجو )که در زبان فارسی به آن سئو گفته می‌شود به کلیه فرایندها و اعمالی اطلاق می شود که برای هر نوع صفحه وب ( یک صفحه از یک وب سایت، وب لاگ و یا پرتال) انجام می گردد تا در نتیجه آن رتبه صفحه وب مذکور را در موتورهای جستجوی اینترنت ارتقاء دهد .

سئو در مشهد

آسیا آی تی

امروزه داشتن یک وبسایت به تنهایی نمی تواند کمکی به کسب و کار شما برساند، بلکه باید وب سایت شما قابلیت جدب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری را داشته باشد. طراحی وب سایت با متدهای جدید و روانشناسی مشتریان و مخاطبان شما جهت تبدیل حداکثری بازدید کننده به مشتری از اهداف کلی آسیا آی تی می باشد.


راه های ارتباطی

ایمیل

برای ارتباط با می توانید از طریق پست الکترونیک با ما در تماس باشید.

ایمیل ما

آسیا آی تی در توئیتر

مارا در توئیتر دنبال کنید.

ما را دنبال کنید

آسیا آی تی در فیسبوک

با در صفحه فیسبوک ما در ارتباط باشید.

صفحه فیسبوک

آسیا آی تی در گوگل پلاس

ما را در گوگل پلاس دنبال کنید.

گوگل پلاس